teisipäev, 11. detsember 2007

Koerteklubi Aaviku külas

MTÜ Koerteklubi ARTICUS


Klubi on registreeritud 19.11.2007.a. Meie eesmärgiks on ühendada aktiivseid koeraomanikke ja pakkuda erinevaid võimalusi oma koeraga tegelemiseks. Meie klubi liikmeteks on oodatud kõik, kes soovivad oma koeraga „tõsisemalt” tegeleda, st osaleda eksamitel ja võistlustel. Samuti on oodatud ka need, kellel kodus lihtsalt hea sõber ja soov oma koeraga koos sportlikult aega veeta.
Selleks on meil kavas lõpuni arendada olemasolev plats treeningute, eksamite ja võistluste tarbeks, kus oleks võimalik aastaringselt läbi viia erinevaid üritusi. Platsil asuvad hetkel kuulekuse jaoks vajalikud reguleeritava kõrgusega takistus ja A-tõke ning varjed kaitsetreeningu tarbeks. Samuti on platsil aastaringselt üleval näitusering. Valminud on ka nn varikatusealune, kus saab vihma ja tuule eest varjus olles sooja teed ja kohvi juua.
Edaspidi plaanime lisaks erinevatele koolitustele ka seminare ja õppepäevi korraldada, nagu näiteks eelmisel sügisel oli Rootsi varrukamehe Mattias Erikssoni kaitsekoolitus. Selle aasta novembris oli meie kutsel eksameid vastu võtmas tunnustatud Saksamaa kohtunik hr. Arnold Jakobtorweihen. Samuti on meil olemas noored ja julged händlerid, kes vajadusel Teie koerad näitusteks ette valmistavad ja soovi korral ka näitusel Teie koeri esitavad. Tere tulemast klubisse.

Lisainfot saad vaadata allolevatelt aadressidelt:

http://www.articus.eu/
http://www.wunderstern.org.ee/
http://www.saksalambakoer.ee/
http://www.kennelliit.ee/

Pildil olev on aretuskontrolli kuuluv kaitsetöö sooritus.
Kommentaare ei ole: